Bestuur en commissies

Hieronder een overzicht van ons bestuur en onze commissies:

Bestuur
Cor van Alphen Voorzitter
Harro Ridt Penningmeester
Jeroen Hoefakker Secretaris
Hans Bosman Accommodatie
Bert Gaarkeuken Tenniszaken
Communicatie Vacature
Algemene Zaken/Sponsoring Vacature
Jeugdcommissie Vacature

Communicatie
Vacature
Voorzitter
Inge van Ravenzwaaij  Clubapp, jaarverslag en Facebook
Muriel Jansen  Clubapp
Menno van der Wal  Contentbeheer website
E-mailadres: Communicatie Luck Raeck

Tenniszaken
Vacature  Voorzitter
Marieke Vissers, Muriel Jansen en Mirjam Veenstra  Seniorencompetitie
Maarten Verhoeven – Ballenbeheer
E-mailadres: Tenniszaken Luck Raeck en/of  Competitie Luck Raeck

Barcommissie
Michel van Leusden – Apparatuur en voorraad
Pim Blaauw – Algemene ondersteuning (tevens groundsman)
Sjon van Schaik – Financieel (tevens Bestuurslid)
Mignon van Asch – Planning bardienst
Kara van den Born – Planning bardienst
Nini Schenk – Communicatie en opleiding
E-mailadres: Barcommissie Luck Raeck

Battle of Competitieteams
Corine van Steenveldt
Babet de Vries

Open Toernooi

Sander van Barneveld  Toernooileider
Tjeerd Fokkinga
Ingrid van Learhoven
Sven van Leusden
Sven Philips
E-mailadres: Luck Raeck Open 

Jeugdcommissie
Janneke Warringa
Christian Schulpen
Eddie Huibers
Nico Bonnet
Nanoushka Jansen
E-mailadres: Jeugdcommissie Luck Raeck  

Jeugdclubkampioenschappen
Hieke Frietema
Janneke Warringa
Ester Rijnders
E-mailadres: Jeugdcommissie Luck Raeck

Familietoernooi
Eddie Huibers
Hieke Frietma
E-mailadres: Familietoernooi Luck Raeck
 
Herfsttoernooi
Corine van Steenveldt
Linda Ammerlaan
E-mailadres: Jeugdcommissie Luck Raeck en/of Tennistrainer Luck Raeck
 
Trainingscoordinatoren
Senioren  Jeroen Overbeeke
Junioren  Jeroen Overbeeke
E-mailadres: Tennistrainer Luck Raeck

Trainers
Jeroen Overbeeke  Clubtrainer
Mike Darmanin – Recreatief
E-mailadres: Tennistrainer Luck Raeck

Taskforce OpBuuren Sport
Cor van Alphen
Hans Bosman
Harro Ridt

Accommodatie/Faciliteiten
Hans Bosman
Ton Klarenbeek
E-mailadres: Accommodatie Luck Raeck 

Pim Blaauw  Groundsman
E-mailadres: Groundsman Luck Raeck

Blaashalcommissie
Cor van Alphen
Hans Bosman
Robert van Arem
E-mailadres: Blaashalverhuur
 
Ledenadministratie
Haye Galema
E-mailadres: Ledenadministratie Luck Raeck 

Kascontrole commissie
Ton van der Loo
Ton Klarenbeek
 
Clubkampioenschappen
Jeroen van der Pol
Dorien Nauta
Susanne de Vries
Mirjam Koot
Sven Philips
Marcus Wieringa
Christian Oudijk
E-mailadres: Clubkampioenschappen L R 

Sponsorcommissie
Menno van der Wal
E-mailadres: Sponsor Luck Raeck 
 
Racketochtend
Marianne de Groot
E-mailadres: Racketochtend Luck Raeck 
 
Racketavond
Robert Fortuin
E-mailadres: Racketavond Luck Raeck
 
Ton Bleijenbergh Zomeravondtennis
Joop van den Berg
Patricia Swinnen
Mieke Joosten
E-mailadres: Zomeravondtennis Luck Raeck
 
Coby Slee Kersttoernooi
Henk Schieveen
Jos van der Sluis  Toernooileider
E-mailadres: Coby Slee Kersttoernooi 

Snoeiploeg
Peter Nagtegaal
Ben Nikkel
Bernard Grootendorst
Koob van Ravenzwaaij
Ton Croiset van Uchelen
Leo van Lieshout
Ed Hofstra
Joop Koppen
Cees Eysberg