Yvonne tijdelijk uitgeschakeld

15 maart 2019


Helaas worden Yvonne en Ruud geplaagd door hardnekkige medische klachten. Zonder specifiek in te gaan op die klachten is Ruud afgelopen dinsdag 12 maart geopereerd en gaat Yvonne 27 maart aanstaande onder het mes. Hierdoor is ons clubhuis de afgelopen periode minder geopend geweest en zal dat ook de komende tijd zo zijn. Yvonne heeft vanuit haar betrokkenheid voor onze club zoveel mogelijk vervanging proberen te regelen. De goede wil is er, maar natuurlijk lukt het niet om alle uren volledig bezet te krijgen. Vooral belangrijk is nu dat Yvonne en Ruud snel kunnen herstellen. Wij wensen hun samen natuurlijk het beste en duimen voor een voorspoedige terugkeer.
 
Wij begrijpen dat veel leden hen een kaartje o.i.d. willen toesturen. Wanneer je dit wilt doen kun je deze sturen naar Postbus 179, 3600 AD Maarssen. Dan zorgen wij ervoor dat het bij Ruud en Yvonne terecht komt. 
 
Sportieve groet,
Cor van Alphen

Vragen?

logo

E-mail

[email protected]

Telefoon

+31 30 244 4125

Sportparkweg, Maarssen

Postbus 179
3600 AD Maarssen